Založ si blog

Nesprávny okamih

Nič sa jej nechcelo, po celom pracovnom týždni telo potrebuje aj vypnúť. Nemohla za to, jednoducho to tak cítila. Len čo vošla do bytu, vyzula si topánky a zhodila zo seba oblečenie. Jediné miesto, ktoré ju v tomto stave lákalo bola kúpeľňa, nechcela v nej stráviť priveľa času, ale rýchla sprcha jej pomohla z tela zmyť nahromadený stres. Presne to, čo potrebovala.

Len zľahka sa pretrela pripraveným uterákom, okolo tela si omotala veľkú osušku a prešla do kuchyne. Pozrela na dózu postavenú v rohu kuchynskej linky, dala by si kávu, ale počas týždňa ich vypila viac ako je zdravé. Uprednostnila čaj, do svojho obľúbeného hrnčeka dala niekoľko šípkových plodov a zaliala ich vriacou vodou. Medzitým vzala z police mobilný telefón a skontrolovala čas, Peťo sa jej zatiaľ neozval, podľa všetkého by sa mal vrátiť dnes večer. Teší sa, nevidela ho tri dni. Precedila šípky, pridala trocha cukru a odniesla si čaj do obývačky.

 

Na mäkkú koženú sedačku rozprestrela veľkú deku, koža by ju na holom tele chladila a ona sa potrebovala cítiť príjemne. Lyžičkou pomiešala čaj a niekoľkokrát si trochu uchlipla, ešte je horúci, ale chutí výborne. Na poličke vedľa sedačky bola poukladaná kôpka kníh, vyhrabala z nej tú svoju, vytiahla záložku a dala sa do čítania. Prečítala zopár ďalších strán, zavrela ju a položila naspäť. Nie, toto čítať nemôže, nechápe, ako to mohol Peter vybrať, lekárskeho prostredia je presýtená. Keby šla do knižnice ona, určite by po niečom podobnom nesiahla.

Zobrala zo stolíka diaľkový ovládač, radšej si zapla televízor, poprepínala niekoľko staníc a rozhodla sa pre hudobný kanál, tým aspoň nič nepokazí. Hlavu si oprela o malý vankúšik, cez nohy si prehodila deku a privrela oči. Relaxovala, vnímala hudbu, bolo jej dobre, ani nevedela ako sa jej podarilo zadriemať.

Pocítila jemné šteklenie na krku, pootvorila oči a zbadala Petra, jasné, tak to vedel len on a jeho citlivé ruky. Skláňal sa nad ňou, videla jeho vyšportované svalnaté telo.

„Si tu dlho?“ zaujímalo ju.

Usmial sa šibalským úsmevom: „Dosť dlho na to, aby som neodolal tomuto lákadlu.“

Pobavilo ju to, pritiahla sa k jeho tvári a pocítila čerstvú, sviežu vôňu, bol čerstvo oholený a vykúpaný. Peťo dlho neotáľal, pritisol svoje pery na jej a jemne ju pobozkal. Účinkovalo to, privrela oči a vychutnávala si jeho bozky, boli stále vášnivejšie a nástojčivejšie. Boli si takí blízki, ani jeden sa nechcel odtrhnúť od toho druhého. Pomaly sa postavili sa a v pevnom objatí si vychutnávali jeden druhého. Peťo prešiel prstami Monike niekoľkokrát po ramenách a odtiaľ sa dostal k fialovému uteráku. Prekážal mu v jeho plánoch, šikovne ho uvoľnil, ten im potichu spadol k nohám a odkryl telo jeho milej.

Rýchlym pohybom ju chytil a v náručí odniesol do spálne na posteľ. Tam mu už nič nestálo v ceste, vychutnával si ju plnými dúškami. Dotýkal sa jej na všetkých miestach a sledoval odozvu, presne tak, ako to mala rada.

V tej chvíli sa z parapetnej dosky od okna ozvalo jemné, ale nástojčivé vibrovanie. Bol to jeho telefón, ani netipoval, volala jeho mama, zase ich chcela pozvať na víkend. Načiahol ruku, zrušil hovor a pokračoval v načatom, dnes patrí len Monike.

Jednoducho pekná

28.03.2017

Zastávka v centre mesta praskala vo švíkoch. Andrea obišla prístrešok z druhej strany, nechcela sa predierať medzi stojacich ľudí. Vzadu o niekoľko metrov ďalej postávalo niekoľko jedincov, viac »

Nevyužitá príležitosť

13.03.2017

Eva sedí v električke, únava jej sadá na viečka, dnes mala v práci poriadne náročný deň. Ani myslieť sa jej nechce, jediné, čo ako tak vníma je pohyb v dopravnom prostriedku a možno slnečné viac »

Značkové

06.03.2017

Zdena zatvorí za sebou dvere, okamžite sa vyzuje. Na pravej nohe sa rysuje poriadny pľuzgier, asi daň za nové topánky, a to ju predavačka v obchode presviedčala o ich kvalite, vraj značkové, viac »

parkovanie, parkovisko, auto, bratislava

Komunikácia o zavedení parkovania v Bratislave nefunguje, tvrdia poslanci

28.03.2017 23:13

Bratislavskí poslanci prerokujú návrh dodatku Štatútu hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, ktorý súvisí s parkovacou politikou.

putin, ruhani

Putin a Rúhání vyjadrili z Kremľa podporu Damasku

28.03.2017 21:35

Rusko a Irán preferujú riešenie sýrskej krízy politickými a diplomatickými prostriedkami a podporujú úsilie Damasku v boji proti terorizmu.

Biely dom, Washington, Obama

Pri Bielom dome zadržali podozrivého muža s balíkom

28.03.2017 21:25

Pri Bielom dome zadržali muža, ktorý niesol balík a mal podozrivé vyjadrenia.

Neil Gorsuch, trump

Trump podpísal dekrét, ktorým končia ekologické regulácie

28.03.2017 21:04

Prezident USA Donald Trump podpísal nariadenie, ktorým zrušil či obmedzil reguláciu na ochranu životného prostredia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 94769x
Priemerná čítanosť článkov: 862x

Autor blogu

Kategórie