Založ si blog

Nesprávny okamih

Nič sa jej nechcelo, po celom pracovnom týždni telo potrebuje aj vypnúť. Nemohla za to, jednoducho to tak cítila. Len čo vošla do bytu, vyzula si topánky a zhodila zo seba oblečenie. Jediné miesto, ktoré ju v tomto stave lákalo bola kúpeľňa, nechcela v nej stráviť priveľa času, ale rýchla sprcha jej pomohla z tela zmyť nahromadený stres. Presne to, čo potrebovala.

Len zľahka sa pretrela pripraveným uterákom, okolo tela si omotala veľkú osušku a prešla do kuchyne. Pozrela na dózu postavenú v rohu kuchynskej linky, dala by si kávu, ale počas týždňa ich vypila viac ako je zdravé. Uprednostnila čaj, do svojho obľúbeného hrnčeka dala niekoľko šípkových plodov a zaliala ich vriacou vodou. Medzitým vzala z police mobilný telefón a skontrolovala čas, Peťo sa jej zatiaľ neozval, podľa všetkého by sa mal vrátiť dnes večer. Teší sa, nevidela ho tri dni. Precedila šípky, pridala trocha cukru a odniesla si čaj do obývačky.

 

Na mäkkú koženú sedačku rozprestrela veľkú deku, koža by ju na holom tele chladila a ona sa potrebovala cítiť príjemne. Lyžičkou pomiešala čaj a niekoľkokrát si trochu uchlipla, ešte je horúci, ale chutí výborne. Na poličke vedľa sedačky bola poukladaná kôpka kníh, vyhrabala z nej tú svoju, vytiahla záložku a dala sa do čítania. Prečítala zopár ďalších strán, zavrela ju a položila naspäť. Nie, toto čítať nemôže, nechápe, ako to mohol Peter vybrať, lekárskeho prostredia je presýtená. Keby šla do knižnice ona, určite by po niečom podobnom nesiahla.

Zobrala zo stolíka diaľkový ovládač, radšej si zapla televízor, poprepínala niekoľko staníc a rozhodla sa pre hudobný kanál, tým aspoň nič nepokazí. Hlavu si oprela o malý vankúšik, cez nohy si prehodila deku a privrela oči. Relaxovala, vnímala hudbu, bolo jej dobre, ani nevedela ako sa jej podarilo zadriemať.

Pocítila jemné šteklenie na krku, pootvorila oči a zbadala Petra, jasné, tak to vedel len on a jeho citlivé ruky. Skláňal sa nad ňou, videla jeho vyšportované svalnaté telo.

„Si tu dlho?“ zaujímalo ju.

Usmial sa šibalským úsmevom: „Dosť dlho na to, aby som neodolal tomuto lákadlu.“

Pobavilo ju to, pritiahla sa k jeho tvári a pocítila čerstvú, sviežu vôňu, bol čerstvo oholený a vykúpaný. Peťo dlho neotáľal, pritisol svoje pery na jej a jemne ju pobozkal. Účinkovalo to, privrela oči a vychutnávala si jeho bozky, boli stále vášnivejšie a nástojčivejšie. Boli si takí blízki, ani jeden sa nechcel odtrhnúť od toho druhého. Pomaly sa postavili sa a v pevnom objatí si vychutnávali jeden druhého. Peťo prešiel prstami Monike niekoľkokrát po ramenách a odtiaľ sa dostal k fialovému uteráku. Prekážal mu v jeho plánoch, šikovne ho uvoľnil, ten im potichu spadol k nohám a odkryl telo jeho milej.

Rýchlym pohybom ju chytil a v náručí odniesol do spálne na posteľ. Tam mu už nič nestálo v ceste, vychutnával si ju plnými dúškami. Dotýkal sa jej na všetkých miestach a sledoval odozvu, presne tak, ako to mala rada.

V tej chvíli sa z parapetnej dosky od okna ozvalo jemné, ale nástojčivé vibrovanie. Bol to jeho telefón, ani netipoval, volala jeho mama, zase ich chcela pozvať na víkend. Načiahol ruku, zrušil hovor a pokračoval v načatom, dnes patrí len Monike.

Prekvapenie

24.07.2016

Maličká, zmestila sa do dlane, len chvostík ružovej farby bol dlhší ako ona. Očká červené, fúziky dlhé, na dotyk jemná, príjemná, jednoducho biela myška. Andrea nikdy k podobným stvoreniam viac »

Tma

12.07.2016

Zhasla svetlo a chvíľu len tak stála. Ponorená v tme, pozerala von oknom, páčil sa jej pokoj, ktorý vonku panoval. Žiadne prúdy áut, náhliaci sa ľudia, len pouličné lampy, niekoľko svetielok viac »

Pohľad

05.07.2016

Slnečné lúče pomaličky vykúkali spoza vysokých končiarov, nádherný pohľad. Dáša sedí na balkóne a obdivuje okolie, má jej čo ponúknuť. Zvyšok rodiny ešte sladko spí, aj ona by ešte viac »

Lyžiarsky kurz, deti, svah, lyžiari

Lyžiarske kurzy vyplnili hluché obdobie v strediskách

22.02.2017 15:45

Základný lyžiarsky výcvik absolvujú v týchto dňoch v lyžiarskom stredisku v Litmanovej prváci zo Strednej zdravotníckej školy svätého Bazila Veľkého v Prešove.

veľby, vúc, poslanci, velebná miestonsť

Voľby do VÚC a komunálne voľby budú v roku 2022 v jeden deň

22.02.2017 15:38

Novelu Ústavy SR z dielne koaličných poslancov NR SR podpísal prezident Andrej Kiska v stredu.

cigarety, drogy, marihuana

Za marihuanu pôjde študent do väzenia

22.02.2017 15:36

Nepodmienečný trest odňatia slobody na pol roka za drogový zločin potvrdil odvolací senát Krajského súdu v Banskej Bystrici pre 20-ročného stredoškoláka.

terorizmus, terorista, zbraň, vojsko, armáda, vojak, vojna,

Za tip na teroristu sľubujú v Číne odmenu 690-tisíc eur

22.02.2017 15:33

Odmenu až 690-tisíc eur sa rozhodli ponúkať ľuďom úrady v čínskej provincii Sin-ťiang za tip vedúci k zamedzeniu teroristického útoku či dolapeniu militantov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 89384x
Priemerná čítanosť článkov: 851x

Autor blogu

Kategórie