Založ si blog

Nesprávny okamih

Nič sa jej nechcelo, po celom pracovnom týždni telo potrebuje aj vypnúť. Nemohla za to, jednoducho to tak cítila. Len čo vošla do bytu, vyzula si topánky a zhodila zo seba oblečenie. Jediné miesto, ktoré ju v tomto stave lákalo bola kúpeľňa, nechcela v nej stráviť priveľa času, ale rýchla sprcha jej pomohla z tela zmyť nahromadený stres. Presne to, čo potrebovala.

Len zľahka sa pretrela pripraveným uterákom, okolo tela si omotala veľkú osušku a prešla do kuchyne. Pozrela na dózu postavenú v rohu kuchynskej linky, dala by si kávu, ale počas týždňa ich vypila viac ako je zdravé. Uprednostnila čaj, do svojho obľúbeného hrnčeka dala niekoľko šípkových plodov a zaliala ich vriacou vodou. Medzitým vzala z police mobilný telefón a skontrolovala čas, Peťo sa jej zatiaľ neozval, podľa všetkého by sa mal vrátiť dnes večer. Teší sa, nevidela ho tri dni. Precedila šípky, pridala trocha cukru a odniesla si čaj do obývačky.

 

Na mäkkú koženú sedačku rozprestrela veľkú deku, koža by ju na holom tele chladila a ona sa potrebovala cítiť príjemne. Lyžičkou pomiešala čaj a niekoľkokrát si trochu uchlipla, ešte je horúci, ale chutí výborne. Na poličke vedľa sedačky bola poukladaná kôpka kníh, vyhrabala z nej tú svoju, vytiahla záložku a dala sa do čítania. Prečítala zopár ďalších strán, zavrela ju a položila naspäť. Nie, toto čítať nemôže, nechápe, ako to mohol Peter vybrať, lekárskeho prostredia je presýtená. Keby šla do knižnice ona, určite by po niečom podobnom nesiahla.

Zobrala zo stolíka diaľkový ovládač, radšej si zapla televízor, poprepínala niekoľko staníc a rozhodla sa pre hudobný kanál, tým aspoň nič nepokazí. Hlavu si oprela o malý vankúšik, cez nohy si prehodila deku a privrela oči. Relaxovala, vnímala hudbu, bolo jej dobre, ani nevedela ako sa jej podarilo zadriemať.

Pocítila jemné šteklenie na krku, pootvorila oči a zbadala Petra, jasné, tak to vedel len on a jeho citlivé ruky. Skláňal sa nad ňou, videla jeho vyšportované svalnaté telo.

„Si tu dlho?“ zaujímalo ju.

Usmial sa šibalským úsmevom: „Dosť dlho na to, aby som neodolal tomuto lákadlu.“

Pobavilo ju to, pritiahla sa k jeho tvári a pocítila čerstvú, sviežu vôňu, bol čerstvo oholený a vykúpaný. Peťo dlho neotáľal, pritisol svoje pery na jej a jemne ju pobozkal. Účinkovalo to, privrela oči a vychutnávala si jeho bozky, boli stále vášnivejšie a nástojčivejšie. Boli si takí blízki, ani jeden sa nechcel odtrhnúť od toho druhého. Pomaly sa postavili sa a v pevnom objatí si vychutnávali jeden druhého. Peťo prešiel prstami Monike niekoľkokrát po ramenách a odtiaľ sa dostal k fialovému uteráku. Prekážal mu v jeho plánoch, šikovne ho uvoľnil, ten im potichu spadol k nohám a odkryl telo jeho milej.

Rýchlym pohybom ju chytil a v náručí odniesol do spálne na posteľ. Tam mu už nič nestálo v ceste, vychutnával si ju plnými dúškami. Dotýkal sa jej na všetkých miestach a sledoval odozvu, presne tak, ako to mala rada.

V tej chvíli sa z parapetnej dosky od okna ozvalo jemné, ale nástojčivé vibrovanie. Bol to jeho telefón, ani netipoval, volala jeho mama, zase ich chcela pozvať na víkend. Načiahol ruku, zrušil hovor a pokračoval v načatom, dnes patrí len Monike.

Dobrý pocit

02.04.2017

Dnes si privstala, nikdy nevylihuje dlho v posteli, ale v niektoré dni si dá záležať. Ten dnešný k takým celkom určite patrí, kalendár je už pretočený, asi synovi to nedalo. Pondelok, zvláštny viac »

Jednoducho pekná

28.03.2017

Zastávka v centre mesta praskala vo švíkoch. Andrea obišla prístrešok z druhej strany, nechcela sa predierať medzi stojacich ľudí. Vzadu o niekoľko metrov ďalej postávalo niekoľko jedincov, viac »

Nevyužitá príležitosť

13.03.2017

Eva sedí v električke, únava jej sadá na viečka, dnes mala v práci poriadne náročný deň. Ani myslieť sa jej nechce, jediné, čo ako tak vníma je pohyb v dopravnom prostriedku a možno slnečné viac »

Donald Trump

USA prijímajú nové protiimigračné opatrenia proti ôsmim štátom

25.09.2017 03:55

Americký prezident Donald Trump prijal nové opatrenia proti imigrácii. Týkajú sa ôsmich štátov a začnú platiť 18. októbra.

Steve Mnuchin

Minister Mnuchin: Trump sa chce vyhnúť jadrovej vojne s KĽDR

25.09.2017 00:01

V KĽDR v nedeľu demonštrovali tisíce Severokórejčanov na podporu svojho vodcu Kim Čong-una.

Angela Merkelová

Nemeckí odborníci: AfD sedí pri vládnom stole, v kampani bolo cítiť hnev a napätie

24.09.2017 21:07

"Merkelová aj teraz v kampani robila to, čo robí vždy. Snažila sa zostať taká vágna, ako sa len dá,“ pripomenul pre Pravdu Christian Schweiger z univerzity v Chemnitzi.

sns, slovenska narodna strana, danko

Pokles preferencií SNS: Strana podľa politológov platí za Dankove chyby

24.09.2017 20:00

Koaličná kríza vyprovokovaná šéfom koaličnej SNS Andrejom Dankom prináša národniarom neželaný vedľajší efekt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 109741x
Priemerná čítanosť článkov: 989x

Autor blogu

Kategórie