Založ si blog

Nesprávny okamih

Nič sa jej nechcelo, po celom pracovnom týždni telo potrebuje aj vypnúť. Nemohla za to, jednoducho to tak cítila. Len čo vošla do bytu, vyzula si topánky a zhodila zo seba oblečenie. Jediné miesto, ktoré ju v tomto stave lákalo bola kúpeľňa, nechcela v nej stráviť priveľa času, ale rýchla sprcha jej pomohla z tela zmyť nahromadený stres. Presne to, čo potrebovala.

Len zľahka sa pretrela pripraveným uterákom, okolo tela si omotala veľkú osušku a prešla do kuchyne. Pozrela na dózu postavenú v rohu kuchynskej linky, dala by si kávu, ale počas týždňa ich vypila viac ako je zdravé. Uprednostnila čaj, do svojho obľúbeného hrnčeka dala niekoľko šípkových plodov a zaliala ich vriacou vodou. Medzitým vzala z police mobilný telefón a skontrolovala čas, Peťo sa jej zatiaľ neozval, podľa všetkého by sa mal vrátiť dnes večer. Teší sa, nevidela ho tri dni. Precedila šípky, pridala trocha cukru a odniesla si čaj do obývačky.

 

Na mäkkú koženú sedačku rozprestrela veľkú deku, koža by ju na holom tele chladila a ona sa potrebovala cítiť príjemne. Lyžičkou pomiešala čaj a niekoľkokrát si trochu uchlipla, ešte je horúci, ale chutí výborne. Na poličke vedľa sedačky bola poukladaná kôpka kníh, vyhrabala z nej tú svoju, vytiahla záložku a dala sa do čítania. Prečítala zopár ďalších strán, zavrela ju a položila naspäť. Nie, toto čítať nemôže, nechápe, ako to mohol Peter vybrať, lekárskeho prostredia je presýtená. Keby šla do knižnice ona, určite by po niečom podobnom nesiahla.

Zobrala zo stolíka diaľkový ovládač, radšej si zapla televízor, poprepínala niekoľko staníc a rozhodla sa pre hudobný kanál, tým aspoň nič nepokazí. Hlavu si oprela o malý vankúšik, cez nohy si prehodila deku a privrela oči. Relaxovala, vnímala hudbu, bolo jej dobre, ani nevedela ako sa jej podarilo zadriemať.

Pocítila jemné šteklenie na krku, pootvorila oči a zbadala Petra, jasné, tak to vedel len on a jeho citlivé ruky. Skláňal sa nad ňou, videla jeho vyšportované svalnaté telo.

„Si tu dlho?“ zaujímalo ju.

Usmial sa šibalským úsmevom: „Dosť dlho na to, aby som neodolal tomuto lákadlu.“

Pobavilo ju to, pritiahla sa k jeho tvári a pocítila čerstvú, sviežu vôňu, bol čerstvo oholený a vykúpaný. Peťo dlho neotáľal, pritisol svoje pery na jej a jemne ju pobozkal. Účinkovalo to, privrela oči a vychutnávala si jeho bozky, boli stále vášnivejšie a nástojčivejšie. Boli si takí blízki, ani jeden sa nechcel odtrhnúť od toho druhého. Pomaly sa postavili sa a v pevnom objatí si vychutnávali jeden druhého. Peťo prešiel prstami Monike niekoľkokrát po ramenách a odtiaľ sa dostal k fialovému uteráku. Prekážal mu v jeho plánoch, šikovne ho uvoľnil, ten im potichu spadol k nohám a odkryl telo jeho milej.

Rýchlym pohybom ju chytil a v náručí odniesol do spálne na posteľ. Tam mu už nič nestálo v ceste, vychutnával si ju plnými dúškami. Dotýkal sa jej na všetkých miestach a sledoval odozvu, presne tak, ako to mala rada.

V tej chvíli sa z parapetnej dosky od okna ozvalo jemné, ale nástojčivé vibrovanie. Bol to jeho telefón, ani netipoval, volala jeho mama, zase ich chcela pozvať na víkend. Načiahol ruku, zrušil hovor a pokračoval v načatom, dnes patrí len Monike.

Dobrý pocit

02.04.2017

Dnes si privstala, nikdy nevylihuje dlho v posteli, ale v niektoré dni si dá záležať. Ten dnešný k takým celkom určite patrí, kalendár je už pretočený, asi synovi to nedalo. Pondelok, zvláštny viac »

Jednoducho pekná

28.03.2017

Zastávka v centre mesta praskala vo švíkoch. Andrea obišla prístrešok z druhej strany, nechcela sa predierať medzi stojacich ľudí. Vzadu o niekoľko metrov ďalej postávalo niekoľko jedincov, viac »

Nevyužitá príležitosť

13.03.2017

Eva sedí v električke, únava jej sadá na viečka, dnes mala v práci poriadne náročný deň. Ani myslieť sa jej nechce, jediné, čo ako tak vníma je pohyb v dopravnom prostriedku a možno slnečné viac »

havaria, voderady, D1, dialnica, nehoda, kamion

Na D1 pri Bratislave sa stala hromadná nehoda, diaľnica je v oboch smeroch obmedzená

20.07.2017 16:24

Na diaľnici D1 smerom do Bratislavy sa stala hromadná dopravná nehoda. Zrazili sa dva Kamióny a dva osobné autá.

škola, učiteľ, žiaci

ZMOS súhlasí so zvýšením učiteľských platov, odmieta však dvojité navýšenie

20.07.2017 16:14

Združenie miest a obcí Slovenska súhlasí s kompromisným návrhom na zvýšenie tarifných platov pedagogickým a odborným zamestnancom škôl od 1. septembra o šesť percent.

PREMIÉR: Stretnutie s izraelským premiérom

Netanjahuovo naduté napádanie EÚ je ‘šialené’, píše denník Haarec

20.07.2017 16:03

Ostrý výpad izraelského premiéra Benjamina Netanjahua proti Európskej únii, ktorý v Budapešti omylom unikol do slúchadiel novinárov, bol politicky premyslený - a diplomaticky dementný. Napísal to dnes denník Haarec.

polsko, polsky parlament, parlament, pravo a spravodlivost,  Jaroslaw Kaczyńsky

Poľský Sejm schválil kontroverzný zákon o najvyššom súde

20.07.2017 16:00

Dolná komora poľského parlamentu, Sejm, schválila kontroverzný zákon o reorganizácii najvyššieho súdu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 105261x
Priemerná čítanosť článkov: 948x

Autor blogu

Kategórie