Založ si blog

Víkend

Tento týždeň počasie skutočne vyšlo, slnko sa usmievalo od rána do neskorého večera a všetkým zlepšovalo náladu, hneď bolo v uliciach menej zamračených jedincov. Páčilo sa jej to, pociťovala akýsi príval novej energie, toto nedokáže ani čokoláda, hoci chutí výborne.

Lenka pocíti jemný dotyk na ramene, ešte chvíľku sa tvári, že spokojne spí, ale dlho to nevydrží, pootvorí oči a pozrie smerom k Romanovi. “Dobré ránko, zlatko, vyspala si sa?” prejaví záujem manžel a pobozká ju na líce. “Hm, a dá sa pri tebe niečo také?” Namiesto odpovede príde celkom zaujímavá ponuka. “Keď tak pozerám okolo seba, mohli by sme niekam vypadnúť, celý týždeň sme trčali v práci.”

Lenka sa pretočí na druhú stranu a snaživo premýšľa na čo by dnes mala chuť. “Dobre, vidím, že dnes si stelesnená lenivosť, počkaj tu na mňa, donesiem raňajky.” Presne na túto vetu čakala, víkendové raňajky miluje, Roman ich robí dosť často. Nikdy si nemyslela, že raňajky môžu chutiť a chutiť, ale je to tak, pre ňu sú najlepšie, tie od Romana.

Dvere sa otvorili, na širokom bielom podnose bola čierna káva, vajíčka doplnené čerstvými rajčinami a tenké krajce celozrnného chleba. Mňam, práve v tomto momente dostala chuť, pohotovo sa posadila, pohodlne sa oprela o vankúš a nechala sa ponúknuť. “Výborné, si šikovný,” nešetrila slovami chvály. Pri pohľade na manžela nevedela, či sa rozplýva nad jedlom, alebo sa mu pozdávajú jej slová.

Voňavá káva chutila vynikajúco, jej prenikavá aróma sa rýchlo šírila po izbe, cítila ju z každého rohu miestnosti. Keď dopila, položila ozdobnú šálku späť na podnos a spokojne oddychovala, bola šťastná. Roman obišiel posteľ, sadol si k nej, oboma rukami ju pohladkal po tvári, prstami jej prešiel po vlasoch, postupne sa dostal na krk, hladkal ju tak jemne, ako to len on vedel. Privrela oči, vychutnávala si jeho citlivé dotyky, nechcela, aby skončil, práve naopak, ponúkla mu svoje pery. Chopil sa ich, presne podľa očakávania, vedela to, dnes žiadna turistika nebude, možno v nedeľu.

Dobrý pocit

02.04.2017

Dnes si privstala, nikdy nevylihuje dlho v posteli, ale v niektoré dni si dá záležať. Ten dnešný k takým celkom určite patrí, kalendár je už pretočený, asi synovi to nedalo. Pondelok, zvláštny viac »

Jednoducho pekná

28.03.2017

Zastávka v centre mesta praskala vo švíkoch. Andrea obišla prístrešok z druhej strany, nechcela sa predierať medzi stojacich ľudí. Vzadu o niekoľko metrov ďalej postávalo niekoľko jedincov, viac »

Nevyužitá príležitosť

13.03.2017

Eva sedí v električke, únava jej sadá na viečka, dnes mala v práci poriadne náročný deň. Ani myslieť sa jej nechce, jediné, čo ako tak vníma je pohyb v dopravnom prostriedku a možno slnečné viac »

Vladimír Mečiar

OKS podala ďalšie trestné oznámenie na expremiéra Mečiara

26.07.2017 18:05

Občianska konzervatívna strana (OKS) podala ďalšie trestné oznámenie na Vladimíra Mečiara za ohováranie nebohého prezidenta Michala Kováča.

Germany Heavy Rain

Európu trápia búrky a záplavy

26.07.2017 17:50

Takmer tridsať ľudí hospitalizovali na východe Rumunska pre zranenia spôsobené silnými búrkami s krúpami. V Nemecku pre búrky a záplavy spevňujú hrádze.

Graf, ekonomika

Banky mierne zmenili odhad rastu Slovenska

26.07.2017 17:49

Analytici komerčných bánk mierne upravili svoj výhľad vývoja slovenského hospodárstva. Na tento rok aktuálne predpokladajú rast 3,2 %.

policia, odchodo do madarska,

Polícia v Jarovciach zadržala 11 migrantov aj prevádzača

26.07.2017 17:07

Polícia v bratislavských Jarovciach zastavila dodávku s rakúskym evidenčným číslom, v ktorej odhalila 11 migrantov. Podozrivý z prevádzačstva je 38-ročný Slovák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 105874x
Priemerná čítanosť článkov: 954x

Autor blogu

Kategórie