Založ si blog

Obsah podprsenky

Víkendové dni vyšli presne podľa jej želania. Slnečné lúče sú aktívne od skorého rána, možno preto nevydržala v posteli dlho. Keby bolo zamračené, určite by si pospala, v tieto dni má ranné leňošenie rada.  Počas krásnych slnečných dní je z nej celkom iná žena, otvorí oči a niečo jej našepkáva, že je najvyšší čas.

Presne tak je to aj dnes, tešila sa už včera, ale obyčajne to meteorológom nevyjde, celý týždeň svieti slnko a len čo sa priblíži sobota, pekné počasie je preč. Aspoň raz im to vyšlo, poskočí jej srdce, zobne si niekoľko kúskov z červeného melónu nakrájaného na drobné kúsky. Vybehne do maličkej záhradky, skontroluje stav svojho kvetinového záhonu, konečne zakvitli ruže, má tam niekoľko farebných odtieňov, neďaleko voňavej nádhery rozloží ležadlo.

Vlezie dovnútra, z veľkej zásuvky plnej ponožiek a iných drobností vyberie čosi farebné, plavky,  dva miniatúrne kúsky oblečenia. Pri tejto myšlienke sa pousmeje, spomenie si na mamu, ona im tak hovorila, ako staršia osoba im nevedela prísť na chuť, vraj toho odhaľujú strašne veľa. Jej hlavným oponentom bol ocko, nesúhlasil s ňou a často si ju preto doberal, podľa neho sú ženy na obdivovanie a keď nie je nič vidieť, nie je ani čo obdivovať.

Preruší svoje spomienky, prezlečie sa, šikovnými pohybmi ponapráva, čo sa jej nepozdáva, veľké zrkadlo jej dnes našepkáva, že môže byť, vraj je celkom pekná. Dovolí si súhlasiť, ale aj tak sa ešte chvíľku obdivuje, celkom dobrý strih plaviek, nie s každými je taká spokojná.

Z kuchyne si vezme fľašu s minerálkou a pohodlne sa usadí do pripraveného ležadla, na hlavu si stiahne slušivý klobúčik a spokojne oddychuje. Oči zavreté, možno by aj pomaličky zaspala, keď tu zo strany ulice počuje: “Pekné prsia, slečna!” Preľaknutá zodvihne hlavu, za nízkym plotom stojí mladý muž s tmavými okuliarmi na tvári, mierne zarastený, na prvý pohľad celkom švihák, biele tielko dopĺňajú modré kraťasy. Posadí sa a nahlas povie: “Poznáme sa?” “Nie, ale mohli by sme sa zoznámiť.”

Zarazená pozerá smerom k nemu, sleduje ho, jeho pohľad smeruje presne na vrchný diel plaviek, zaujal ho obsah jej podprsenky. “Nie, vďaka, nevidím ti do nohavíc,” nepočkala ani na odpoveď, ležadlo odniesla za husté kríky o kus ďalej a znovu sa pohodlne usadila, toto sú presne typy mužov, ktoré nemá rada.

Dobrý pocit

02.04.2017

Dnes si privstala, nikdy nevylihuje dlho v posteli, ale v niektoré dni si dá záležať. Ten dnešný k takým celkom určite patrí, kalendár je už pretočený, asi synovi to nedalo. Pondelok, zvláštny viac »

Jednoducho pekná

28.03.2017

Zastávka v centre mesta praskala vo švíkoch. Andrea obišla prístrešok z druhej strany, nechcela sa predierať medzi stojacich ľudí. Vzadu o niekoľko metrov ďalej postávalo niekoľko jedincov, viac »

Nevyužitá príležitosť

13.03.2017

Eva sedí v električke, únava jej sadá na viečka, dnes mala v práci poriadne náročný deň. Ani myslieť sa jej nechce, jediné, čo ako tak vníma je pohyb v dopravnom prostriedku a možno slnečné viac »

Vladimír Mečiar

OKS podala ďalšie trestné oznámenie na expremiéra Mečiara

26.07.2017 18:05

Občianska konzervatívna strana (OKS) podala ďalšie trestné oznámenie na Vladimíra Mečiara za ohováranie nebohého prezidenta Michala Kováča.

Germany Heavy Rain

Európu trápia búrky a záplavy

26.07.2017 17:50

Takmer tridsať ľudí hospitalizovali na východe Rumunska pre zranenia spôsobené silnými búrkami s krúpami. V Nemecku pre búrky a záplavy spevňujú hrádze.

Graf, ekonomika

Banky mierne zmenili odhad rastu Slovenska

26.07.2017 17:49

Analytici komerčných bánk mierne upravili svoj výhľad vývoja slovenského hospodárstva. Na tento rok aktuálne predpokladajú rast 3,2 %.

policia, odchodo do madarska,

Polícia v Jarovciach zadržala 11 migrantov aj prevádzača

26.07.2017 17:07

Polícia v bratislavských Jarovciach zastavila dodávku s rakúskym evidenčným číslom, v ktorej odhalila 11 migrantov. Podozrivý z prevádzačstva je 38-ročný Slovák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 105869x
Priemerná čítanosť článkov: 954x

Autor blogu

Kategórie