Založ si blog

Obsah podprsenky

Víkendové dni vyšli presne podľa jej želania. Slnečné lúče sú aktívne od skorého rána, možno preto nevydržala v posteli dlho. Keby bolo zamračené, určite by si pospala, v tieto dni má ranné leňošenie rada.  Počas krásnych slnečných dní je z nej celkom iná žena, otvorí oči a niečo jej našepkáva, že je najvyšší čas.

Presne tak je to aj dnes, tešila sa už včera, ale obyčajne to meteorológom nevyjde, celý týždeň svieti slnko a len čo sa priblíži sobota, pekné počasie je preč. Aspoň raz im to vyšlo, poskočí jej srdce, zobne si niekoľko kúskov z červeného melónu nakrájaného na drobné kúsky. Vybehne do maličkej záhradky, skontroluje stav svojho kvetinového záhonu, konečne zakvitli ruže, má tam niekoľko farebných odtieňov, neďaleko voňavej nádhery rozloží ležadlo.

Vlezie dovnútra, z veľkej zásuvky plnej ponožiek a iných drobností vyberie čosi farebné, plavky,  dva miniatúrne kúsky oblečenia. Pri tejto myšlienke sa pousmeje, spomenie si na mamu, ona im tak hovorila, ako staršia osoba im nevedela prísť na chuť, vraj toho odhaľujú strašne veľa. Jej hlavným oponentom bol ocko, nesúhlasil s ňou a často si ju preto doberal, podľa neho sú ženy na obdivovanie a keď nie je nič vidieť, nie je ani čo obdivovať.

Preruší svoje spomienky, prezlečie sa, šikovnými pohybmi ponapráva, čo sa jej nepozdáva, veľké zrkadlo jej dnes našepkáva, že môže byť, vraj je celkom pekná. Dovolí si súhlasiť, ale aj tak sa ešte chvíľku obdivuje, celkom dobrý strih plaviek, nie s každými je taká spokojná.

Z kuchyne si vezme fľašu s minerálkou a pohodlne sa usadí do pripraveného ležadla, na hlavu si stiahne slušivý klobúčik a spokojne oddychuje. Oči zavreté, možno by aj pomaličky zaspala, keď tu zo strany ulice počuje: “Pekné prsia, slečna!” Preľaknutá zodvihne hlavu, za nízkym plotom stojí mladý muž s tmavými okuliarmi na tvári, mierne zarastený, na prvý pohľad celkom švihák, biele tielko dopĺňajú modré kraťasy. Posadí sa a nahlas povie: “Poznáme sa?” “Nie, ale mohli by sme sa zoznámiť.”

Zarazená pozerá smerom k nemu, sleduje ho, jeho pohľad smeruje presne na vrchný diel plaviek, zaujal ho obsah jej podprsenky. “Nie, vďaka, nevidím ti do nohavíc,” nepočkala ani na odpoveď, ležadlo odniesla za husté kríky o kus ďalej a znovu sa pohodlne usadila, toto sú presne typy mužov, ktoré nemá rada.

Dobrý pocit

02.04.2017

Dnes si privstala, nikdy nevylihuje dlho v posteli, ale v niektoré dni si dá záležať. Ten dnešný k takým celkom určite patrí, kalendár je už pretočený, asi synovi to nedalo. Pondelok, zvláštny viac »

Jednoducho pekná

28.03.2017

Zastávka v centre mesta praskala vo švíkoch. Andrea obišla prístrešok z druhej strany, nechcela sa predierať medzi stojacich ľudí. Vzadu o niekoľko metrov ďalej postávalo niekoľko jedincov, viac »

Nevyužitá príležitosť

13.03.2017

Eva sedí v električke, únava jej sadá na viečka, dnes mala v práci poriadne náročný deň. Ani myslieť sa jej nechce, jediné, čo ako tak vníma je pohyb v dopravnom prostriedku a možno slnečné viac »

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

maria

Hurikán Maria si na Dominike vyžiadal najmenej 15 obetí

21.09.2017 20:45

Dominika bude podľa jej premiéra potrebovať "všetku pomoc, ktorú svet dokáže poskytnúť". Je podľa neho zázrak, že počet obetí nebol ďaleko vyšší.

Peter Gajdoš

Zvláštne Gajdošove manévre, myslí si analytik

21.09.2017 20:33

Rekordná suma 1,1 miliardy eur na obstaranie 14 nových stíhačiek púta pozornosť.

zupne volby, volby, urna, hlasovanie

Meno Kotlebovho súpera padne začiatkom októbra

21.09.2017 20:00

Piati kandidáti na predsedu Banskobystrického kraja pristúpili na spoluprácu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 109563x
Priemerná čítanosť článkov: 987x

Autor blogu

Kategórie