Založ si blog

Nepoučiteľní

Ešte dokončiť niekoľko strán z rozrobeného materiálu. Ivana si prebehne podklady, v tomto momente už s tým nepohne, potrebuje si dať prestávku. Cíti únavu, aj pozornosť poklesla, poľaviť v kvalite si nemôže dovoliť.

Dôležité dokumenty si dá na spodnú lištu, po pauze ich tam nájde. Postaví sa, spraví niekoľko krúživých pohybov s rukami a slastne sa ponaťahuje, pri práci za počítačom celkom zdrevenela. Vlezie do kuchyne, chcelo by to nejaké osvieženie, zaleje si kávu a z chladničky vyberie zákusok. Včera sa zastavila v blízkej cukrárni, vedela, že niečo sladké sa jej bude hodiť, dala si zabaliť niekoľko laskoniek a jadrových rožkov.

Znovu sa posadila k počítaču, občas si miešala voňavý nápoj a chrúmala orechový rožtek, chutil výborne, už od detstva ich mala rada. Pozrela si nejaké spravodajské weby, potrebuje vedieť, čo nového sa deje vo svete a skončila na sociálnej sieti. Nepatrí k ich fanúšikom, ale dnes je potrebné byť v obraze. Práve jej pred očami zastal status, ktorý ju na prvý pohľad upútal. Nebol ničím výnimočný, ponúkal možnosť lukratívnej výhry. Stručný oznam nad ním oznamoval potencionálnym záujemcom, že pre výhru nemusia spraviť vôbec nič, jednoducho si stiahnu farebný kupón a budú majiteľmi slušnej finančnej čiastky. Aké jednoduché, a koľko jedincov zase dostanú, je to ako obohraná platňa, ľudia sú jednoducho nepoučiteľní. A pritom by stačilo všimnúť si webovú adresu a trocha premýšľať, a možno ani to nie, veď kto vám dnes dá niečo zadarmo.

Stačilo, oprie hlavu o maličký vankúšik, privrie oči a relaxuje, nastal čas úplne vypnúť.

Dobrý pocit

02.04.2017

Dnes si privstala, nikdy nevylihuje dlho v posteli, ale v niektoré dni si dá záležať. Ten dnešný k takým celkom určite patrí, kalendár je už pretočený, asi synovi to nedalo. Pondelok, zvláštny viac »

Jednoducho pekná

28.03.2017

Zastávka v centre mesta praskala vo švíkoch. Andrea obišla prístrešok z druhej strany, nechcela sa predierať medzi stojacich ľudí. Vzadu o niekoľko metrov ďalej postávalo niekoľko jedincov, viac »

Nevyužitá príležitosť

13.03.2017

Eva sedí v električke, únava jej sadá na viečka, dnes mala v práci poriadne náročný deň. Ani myslieť sa jej nechce, jediné, čo ako tak vníma je pohyb v dopravnom prostriedku a možno slnečné viac »

Vladimír Mečiar

OKS podala ďalšie trestné oznámenie na expremiéra Mečiara

26.07.2017 18:05

Občianska konzervatívna strana (OKS) podala ďalšie trestné oznámenie na Vladimíra Mečiara za ohováranie nebohého prezidenta Michala Kováča.

Germany Heavy Rain

Európu trápia búrky a záplavy

26.07.2017 17:50

Takmer tridsať ľudí hospitalizovali na východe Rumunska pre zranenia spôsobené silnými búrkami s krúpami. V Nemecku pre búrky a záplavy spevňujú hrádze.

Graf, ekonomika

Banky mierne zmenili odhad rastu Slovenska

26.07.2017 17:49

Analytici komerčných bánk mierne upravili svoj výhľad vývoja slovenského hospodárstva. Na tento rok aktuálne predpokladajú rast 3,2 %.

policia, odchodo do madarska,

Polícia v Jarovciach zadržala 11 migrantov aj prevádzača

26.07.2017 17:07

Polícia v bratislavských Jarovciach zastavila dodávku s rakúskym evidenčným číslom, v ktorej odhalila 11 migrantov. Podozrivý z prevádzačstva je 38-ročný Slovák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 105892x
Priemerná čítanosť článkov: 954x

Autor blogu

Kategórie