Založ si blog

Pery

Perina, som pod ňou poriadne zakutraná. Len oči, tie mi je vidieť. Je to nepodstatné, som doma, noc bola chladná, akoby sa tá zima nechcela vzdať. Nechce, niečo na tom bude, trvá to už vyše týždňa. A vôbec, v tomto byte veľmi teplo nie je. U rodičov, to áno, chodievala som tam naľahko. Možno až priveľmi, matka sa s tým nevedela stotožniť. Ja áno, som letný typ, milujem teplo a slnko. Horúčavy, to je moje.

Noha. Cítim ju, viem, že je to ona, vidieť ju nemusím. Palec, zasa raz, dostal sa ku slovu. Dotýka sa mojej nohy. Najprv jednej, potom druhej. Ešte spím, alebo sa o to usilujem. Postupne sa to však mení, na tvári sa mi formuje úsmev. Nesmejem sa, ide len o to, že nedokážem odolať. Dotýka sa ma, začína v dolnej časti lýtka. A smeruje hore. Pomaličky a… Tie dotyky, sú také jemné, len on také dokáže. Viem to už dlho, vždy ma však dostane, asi vie, ako na mňa.

Prituhuje, dotýka sa ma aj rukami. Toľko prstov, moja pokožka mi dáva signály, zaplavuje ma vlna vzrušenia. Neponáhľa sa, je taký dôkladný. Ako vždy, tú jeho precíznosť a trpezlivosť jednoducho milujem. „Ľúbim ťa, zlatko,“ šepká mi do vlasov a dotkne sa ma v oblasti uší. Nádhera, pre mňa skutočne citlivé miesto. Vychutnávam si každý jeho dotyk jemný ako vánok. Pery, bozkáva ma na tvári, je taký vášnivý. Ale potom, príde to tak odrazu. Preľaknutie, akoby sa čosi stalo, telom mi prejde kŕč. „To nič, moja, všetko je v poriadku,“ prihovára sa mi a bozkáva ma na pery. Odvraciam hlavu, prudko, bez premýšľania. Jeden okamih a všetko je preč, pokazila som to. Zháči sa, nadvihne hlavu a s prekvapením v očiach mi hľadí do tváre. Akoby sa ma pýtal na dôvod. Nehovorím, nemôžem, nedokážem zo seba vydať ani hláska. Možno sa za to aj hanbím, reagovala som hlúpo, prehnane.

Siaham po župane, vstávam z postele. Nechávam ho osamelého. Nemôžem za to, mám to v hlave, je to stále vo mne. Vírus. Čo keby? Možno je nakazený. Sadám si k stolu v kuchyni, hlavu kladiem do dlaní. Plačem. Viem, že som to pokašľala.

Tag:

Raňajky

25.02.2023

Ráno. Ústa sa mi otvárajú samé od seba, spal by som. Krásny pocit, chce sa mi zvaliť na nadýchaný vankúš, privrieť oči a nechať sa unášať na vlnách spánku. Ako doteraz, lenže ten protivník… Budík, chcem ho zobrať do prstov, poriadne stisnúť, až by sa rozpadol na kúsky. Na drobné kúsky, páčilo by sa mi to, už nikdy by zo seba nevydal ani hlások, nevytrhol ma [...]

Plavec

05.02.2023

Dnes je taký deň. Matka, aj tá príde, len nie tá moja. Milanova. „Ahoj, miláčik, nezabudni na mamu,“ lúči sa so mnou. „A božtek nebude?“ pýtam sa a smerujem k nemu svoj pohľad. Zatiaľ bez slov, dočkám sa o chvíľu. Skláňa sa ku mne a vtiera sa mi do priazne. Netrvá dlho, bozkáva ma na ústa. Je taký, nechce prestať. Moje oči, privieram ich, nikdy sa na neho [...]

Krok

17.01.2023

Dnes je zvláštny deň, pomyslím si. Hm, ani nie, sme uprostred týždňa a táto streda nie je ničím výnimočná. Teda, pre niekoho možno, pre mňa nie. Alebo aj, už mesiac sa pohybujem v tomto priestore. Práve som si spomenula, začínam počítať, ale sedí to. Celkom presne. Štyri týždne, dá sa to vyjadriť aj takto. Jemne sformujem ústa do úsmevu, pokračujem [...]

Iskander-M / Nukleárna zbraň / Atómová zbraň /

Rjabkov o obmedzení jadrových zbraní: Rozhovory s USA o Novom ŠTART-e už nie sú možné

22.03.2023 17:27

So Spojenými štátmi už nemožno rokovať o odstránení ruských obáv ohľadom dohody obmedzujúcej strategické jadrové zbrane, tvrdí Moskva.

Trump

Skončí pre peniaze pornoherečke Trump za mrežami?

22.03.2023 17:12

Donaldovi Trumpovi sa môže takpovediac podariť to, čo ešte žiadny exprezident USA nedokázal. Ani jeden z nich po odchode z Bieleho domu neskončil za mrežami.

Russia Daily Life

Rusko posilňuje protiraketovú obrany Moskvy a Kurilských ostrovov

22.03.2023 17:00

Ruský minister obrany Šojgu oznámil rozmiestnenie pobrežných protiraketových systémov na jednom z Kurilských ostrovov.

Žilinka

Šeliga chce disciplinárne stíhať Žilinku. Doručil prezidentke podnet

22.03.2023 16:59

Detaily o konkrétnych skutkoch, za ktoré by mal byť Žilinka stíhaný, zatiaľ zverejňovať nebude.

Darina Matichová

Štatistiky blogu

Počet článkov: 141
Celková čítanosť: 215571x
Priemerná čítanosť článkov: 1529x

Autor blogu

Kategórie