Založ si blog

Farby

Som tu, stojím takmer na mieste. Nehýbem sa, moje nohy sú statické, akoby boli prikované k zemi zvláštnou silou. Tenisky biele, kdesi vzadu s písmenami. Čiernymi, vnímam kontrast, je skutočný. Biela a čierna, dve farby, ktoré môžem, dokonca ich rád kombinujem. Zelená, červená a tie zvyšné, ani existovať by nemuseli. Pre mňa nie, táto farebná škála je skôr pre dievčatá, ženy. Šalejú po nich, pretekajú sa, ktorá bude farebnejšia.

 

Nemuseli by, pre mňa určite nie, ženské telo má iné prednosti. Žiadne farby, nič také, v tomto prípade radšej zostávam skromný. Jednoduchosť, čosi také obdivujem a platí to aj pre opačné pohlavie. Možno som divný, sú okolo mňa ľudia, ktorým sa môj názor nepozdáva. A nech, je môj, nič transformovať nebudem. V žiadnom prípade, som taký, zostávam verný sebe.

 

Potím sa, začína mi byť teplo, zvláštny pocit sa mi rozlieva po tele. Vnímam ho, len keby to nebolo stále horšie. Ale je, už je to naozaj nepríjemné. Každý kúsok, každá bunka, tam kdesi sa mi to rozlieva. Do celého tela a ja čakám, čo sa bude diať. Neviem, asi som neskúsený.

 

Alebo je všetko inak? Vlastne, ešte stále som sa nepohol. Predsieň, takmer pri vchodových dverách, kdesi tam sa nachádzam. Chrbát zohnutý mierne, hlava podstatne viac, zvláštna poloha. Nevadí, v tomto momente je mi všetko jedno, nezaujíma ma nič. Vlastne, okrem jedného detailu. Rukou si z čela zotriem pot. Kabát, ten za to môže, vyhováram sa.

 

Pravda či lož? Je mi to jedno, nech je to akokoľvek, ja si to svoje vziať nenechám. Dýchanie sa mi zrýchľuje, stáva sa plytším. Aj intenzita tepla sa zvyšuje, s mojím telom sa niečo deje. Čosi zvláštne, do detailov zachádzať nebudem. Vidím ju, je tam. Kdesi uprostred miestnosti. Otáča sa smerom ku mne. To je krása neslýchaná, akoby sa so mnou točil celý svet. To sú tvary, nádherne oblé, objemné prsia jej tancujú v rytme tela. A bradavky, akoby sa mi ponúkali. Pohybuje sa, to je ono, na toto som čakal. Vidím ju celú, to je žena. Moja sestra so všetkým, čo k nej patrí. Ešte stále stojím bez pohybu, kľúčová dierka je teraz môj svet.

Tag:

Šanca

14.01.2021

Pracovný stôl, klasika, miesto, kde trávim toľko času. „Nie vždy pracuješ,“ hovorí moja zákonitá, akoby mi chcela čosi vytknúť. Áno, ale tráviť čas v pracovni ma jednoducho baví. Hore na poschodí zastrčená v úplnom rohu domu, lepšie by som to nevymyslel, dal som na radu najlepšieho priateľa. Je z fachu, vyzná sa a dnes mu dávam za pravdu. Pri stavbe domu to [...]

Dych

26.12.2020

Chodba dlhá, steny biele. Biele? Hm, pýtam sa, akoby som sa mal koho. Nemám, ani cestou sem som veľa živých tvorov nestretol. Mačku potulujúcu sa popri autách, hľadajúcu akýsi zdroj tepla, postaršiu ženu s divným výzorom v tvári a partnerov zavesených rukami do seba. Nič viac, bolo to naozaj všetko, ulica tichá, mĺkva. Nesťažujem sa, pokojné rána mám dokonca rád, [...]

Zástera

10.12.2020

Varecha v ruke, okolo pása zástera. Myšlienky, sú to presne tie potvorky, ktoré si len tak poletujú. Raz sú tu a potom zasa tam. Hm, presne ako tie jeho, zdá sa, že sú nezastaviteľné. Kuchyňa, vidí ju, je to také čerstvé, svieže, akoby to ani nebolo dávno. Úsmev, mihne sa mu v tvári, aj biele zuby zoradené tesne jeden vedľa druhého poodhalí. Starká. Tá sa [...]

Bangkok, Thajsko, protesty, demonštrácie

Ženu za urážku thajskej monarchie odsúdili na viac ako 43 rokov väzenia

20.01.2021 06:19

Súd žene pôvodne udelil až 87-ročný trest odňatia slobody. Neskôr jej ho však znížil o polovicu, pretože sa k činom priznala.

Virus Outbreak Missouri

ONLINE: Koronavírus v USA zabil viac ako 400-tisíc ľudí

20.01.2021 06:00, aktualizované: 06:53

Donald Trump odovzdáva Joeovi Bidenovi Spojené štáty s počtom mŕtvych s COVIDOM-19 väčším ako 400-tisíc.

US Election View From Asia

Trump (ne)nastavil Rusku a Číne pravidlá. Čo zmení Biden?

20.01.2021 06:00

Súperenie veľmocí. V strategickej oblasti je to jedno z hlavných dedičstiev odchádzajúcej vlády prezidenta Donalda Trumpa. S čím príde Joe Biden?

pocasie-20-1-2021

Teplý front sa tlačí na Slovensko, výrazne zdvihne teploty

20.01.2021 00:00

Niekde ešte zima, niekde už teplo. Teplý front postupne prinesie výrazné zvýšenie teplôt. Kde oteplenie pocítia najskôr?