Založ si blog

Farby

Som tu, stojím takmer na mieste. Nehýbem sa, moje nohy sú statické, akoby boli prikované k zemi zvláštnou silou. Tenisky biele, kdesi vzadu s písmenami. Čiernymi, vnímam kontrast, je skutočný. Biela a čierna, dve farby, ktoré môžem, dokonca ich rád kombinujem. Zelená, červená a tie zvyšné, ani existovať by nemuseli. Pre mňa nie, táto farebná škála je skôr pre dievčatá, ženy. Šalejú po nich, pretekajú sa, ktorá bude farebnejšia.

 

Nemuseli by, pre mňa určite nie, ženské telo má iné prednosti. Žiadne farby, nič také, v tomto prípade radšej zostávam skromný. Jednoduchosť, čosi také obdivujem a platí to aj pre opačné pohlavie. Možno som divný, sú okolo mňa ľudia, ktorým sa môj názor nepozdáva. A nech, je môj, nič transformovať nebudem. V žiadnom prípade, som taký, zostávam verný sebe.

 

Potím sa, začína mi byť teplo, zvláštny pocit sa mi rozlieva po tele. Vnímam ho, len keby to nebolo stále horšie. Ale je, už je to naozaj nepríjemné. Každý kúsok, každá bunka, tam kdesi sa mi to rozlieva. Do celého tela a ja čakám, čo sa bude diať. Neviem, asi som neskúsený.

 

Alebo je všetko inak? Vlastne, ešte stále som sa nepohol. Predsieň, takmer pri vchodových dverách, kdesi tam sa nachádzam. Chrbát zohnutý mierne, hlava podstatne viac, zvláštna poloha. Nevadí, v tomto momente je mi všetko jedno, nezaujíma ma nič. Vlastne, okrem jedného detailu. Rukou si z čela zotriem pot. Kabát, ten za to môže, vyhováram sa.

 

Pravda či lož? Je mi to jedno, nech je to akokoľvek, ja si to svoje vziať nenechám. Dýchanie sa mi zrýchľuje, stáva sa plytším. Aj intenzita tepla sa zvyšuje, s mojím telom sa niečo deje. Čosi zvláštne, do detailov zachádzať nebudem. Vidím ju, je tam. Kdesi uprostred miestnosti. Otáča sa smerom ku mne. To je krása neslýchaná, akoby sa so mnou točil celý svet. To sú tvary, nádherne oblé, objemné prsia jej tancujú v rytme tela. A bradavky, akoby sa mi ponúkali. Pohybuje sa, to je ono, na toto som čakal. Vidím ju celú, to je žena. Moja sestra so všetkým, čo k nej patrí. Ešte stále stojím bez pohybu, kľúčová dierka je teraz môj svet.

Tag:

Kalendár

17.11.2022

Otváram dvere výťahu a len pre seba konštatujem čosi o jeho veku. Starý je, najväčšiu slávu už má za sebou. Chodba malá, lemovaná dverami, pred jednými z nich niekoľko topánok i papúč. Menšie, väčšie, najväčšie, tento pohľad ma skutočne pobaví. Ako z rozprávky, lenže toto s ňou nemá nič spoločné. Stláčam zvonček a vyčkávam, akoby bol [...]

Čísla

08.11.2022

Žena, sedí oproti mne. Vlasy šedivé, pôsobia, akoby boli špinavé. Nie sú, to všetko len vek, to číslo, ktoré sa tak rýchlo mení. Nepáči sa mi, jej tvár pôsobí na mňa zvláštne, akoby som sa jej bála. Vlastne, asi len zlý dojem. Zuby má posadené príliš dopredu, niekedy jej vidím celé ďasná. Jej ústa, sú také veľké, neustále sa otvárajú. Sústredene sa na ne [...]

Zrnká

22.10.2022

Sedí, nohy natiahnuté pred sebou, pravá prehodená cez ľavú. Červená púta pozornosť, dnes dopoludnia si nalakovala nechty. Prsty na nohách si lakuje pravidelne a výrazné odtiene má rada. Naozaj rada a potom, každý má nejaký vkus. A vôbec, ona iných nerieši, chce byť sama sebou. Prsty, pohýbe nimi a cíti čosi, ale tu toho je. Zaborí nohy hlbšie. Zrnká, [...]

vojna na ukrajine, tank, bachmut

Kvíz: Čo viete o ruskej agresii na Ukrajine? Otestujte sa

05.12.2022 07:45

Od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu prešlo už viac ako deväť mesiacov. Otestujte sa - čo všetko viete o tom, čo súvisí s touto vojnou?

Bojová stíhačka / F-35A /

Nemci varujú pred nákupom stíhačiek F-35 v USA, vidia v tom značné riziká

05.12.2022 07:30

Vyplýva to z dôverného listu rozpočtovému výboru Spolkového snemu (Bundestag), ktorý má k dispozícii agentúra AFP.

Koronavírus / Covid / Čína /

Čínsky infektológ: Je čas zmeniť klasifikáciu ochorenia COVID-19

05.12.2022 06:58

Zmena klasifikácia COVID-19 ako vážnej nákazlivej choroby by mala za následok zmiernenie prísnych protiepidemických opatrení.

Ukrajina Rusko vojna na ukrajine

Globálny predaj zbraní rástol vlani siedmy rok za sebou

05.12.2022 06:47

Sto najväčších zbrojárskych firiem predalo vlani ťažké zbrane a služby v hodnote 592 miliárd dolárov.

Darina Matichová

Štatistiky blogu

Počet článkov: 133
Celková čítanosť: 199144x
Priemerná čítanosť článkov: 1497x

Autor blogu

Kategórie