Založ si blog

Postupka

Moje prsty, opakovane na ne hľadím, akoby som nemala kam. Červená, je všade okolo mňa, mihá sa mi pred očami. Tmavá, výrazná, možno až priveľmi. Lenže Ivona, ona to tak chcela, vraj výborné, dokonca sexi. Jej slová, možno jej celkom nerozumiem.  Ale zasa, až tak mi to nevadí, každý môže mať svoj názor a o nič nejde, je to len lak na nechty. A nielen to, dokonca ho aj prezentovať. Aj ona. Áno, rozumiem.

Chladnička, otváram ju takmer dokorán. Svetlo vo vnútri svieti, pomáha mi zorientovať sa. Mierne pootočím hlavu a skúmavo hľadím dovnútra. Akoby to bola televízna obrazovka a práve by sa na nej odohrávalo čosi mimoriadne zaujímavé. Lenže, nie je to pravda, cíti to aj môj nos, začína byť akýsi studený. Chlad, už to mám, som v obraze.

Polica v spodnej časti, samá zelenina, najviac bude mrkvy. Hm, presúvam sa pohľadom o kúsok ďalej. Akoby mi nebola dosť dobrá. Neviem, ani premýšľať o tom nebudem, jednoducho nechcem. Brokolica, kapusta, vajcia, to všetko som tu už stretla. Mlieko, jogurty, syry… Á, tu sú, farba oranžová, tvar guľatý. Pomaranče. Beriem ich do rúk a presúvam sa do inej časti miestnosti. Kuchynská linka, miesto, kde ich kladiem. Jeden po druhom.

Malý, veľký a potom čosi medzi. Postupka, napadne mi okamžite. Tečúca voda, búši do nich, jej jemné kvapky sa dotýkajú môjho tela. Hotovo, čisté by už boli. Aktivizujem pravú ruku, netrvá dlho, mám v nej nôž. Veľký? Ani nie, zdá sa mi akurát. Správny úchop a ide sa na to, pozor, začínam byť nebezpečná.

Snažím sa, nechcem toho tak veľa, len začať. Moja ruka, akoby sa s ňou niečo dialo, odmieta poslušnosť. Šupka, jemná a voňavá, to musím zvládnuť. No konečne, tvrdá oceľ do nej pomaličky vlieza. Do nosa mi udrie vôňa, silná a dôrazná. Ešte jeden pohyb, ťahám nôž, keď sa zháčim. Presne ako pred niekoľkými dňami. Ten sen, mám ho pred očami ešte stále, zobudila som sa úplne mokrá. Muž s modrými očami, ruky silné, rovnako ako nôž. Kvalitný kúsok, dalo by sa povedať. Čepeľ, pamätám si ju najlepšie, opierala sa takmer o moje hrdlo. A tá túžba v jeho očiach, chcel ma zabiť.

Tag:

Slnko

15.04.2024

Je ráno. Slnko už vypeká, akoby nemohlo byť po včerajšom dni unavené. Mohlo, keby to takto fungovalo. Nie, nič z toho, slnečná aktivita sa zvyšuje rýchlym tempom. Moje telo zahaľuje len tenučké tričko. Keby nebolo treba… Úvahy, veď prečo nie, popustiť uzdu fantázii môže byť celkom fajn. Oči privreté, tvár sa mi kúpe v slnečných lúčoch. Hodinky [...]

Pena

27.03.2024

Jedno vrznutie dverí a všetky oči jedným smerom. Dvere, to je ten bod a uprostred nich ja. Sám, tlačiaci sa dovnútra. Možno vietor, poháňa ma, akoby ma už chcel vteperiť za dvere. Neponáhľam sa, nemám dôvod. Som pokojný, vyrovnaný sám so sebou. Aj tie pohľady, milé mi nie sú, znesiem ich však. No kam by sa už pozerali… Moja ruka na kľučke, [...]

Kroky

14.03.2024

Kráčam po schodoch. Moje nohy, sú neskutočne ľahké, akoby som ich ani nemala. Ale mám, sú presne na svojom mieste. Pravá, ľavá, ešte raz sa na ne pozriem a pokračujem v ceste. Nejaké schody za mnou a predo mnou tiež, dvanásť poschodí spraví svoje. Možno som mala použiť výťah, dnes taká bežná záležitosť. Áno, v tejto bytovke sú hneď dva, jeden vedľa [...]

Drogy / Tableky /

Polícia obvinila muža pre predaj opiátov, podpísali sa aj pod smrť mladíka

17.04.2024 12:41

Obvinený je vo väzbe, čaká na súd. Hrozí mu trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

lesby, homosexuáli

Český Senát umožnil prijatie nových pravidiel pre zväzky párov rovnakého pohlavia

17.04.2024 12:24

Senátori v stredu o plánovanom bode na pléne nediskutovali, napriek odporu niektorých členov hornej komory ho vyradili z programu schôdze.

Za spravodlivosť a zákon Lex Haščák

Prokurátor má rozhodnúť o sťažnostiach proti pôvodnému obvineniu v kauze Gorila

17.04.2024 12:09, aktualizované: 12:18

Prvý námestník generálneho prokurátora totiž zrušil februárové uznesenia o zastavení trestného stíhania, aj marcové uznesenie o novom obvinení.

medved

Pre výskyt medveďa by sa mohla vyhlasovať mimoriadna situácia, navrhuje vláda

17.04.2024 12:00, aktualizované: 13:16

Pre výskyt medveďa hnedého by sa mohla vyhlasovať mimoriadna situácia ako pri zemetrasení či teroristickom útoku.