Založ si blog

Košeľa

Prechádzam sa po izbe, moje telo zahaľuje len košeľa. Je dlhá, siaha mi do polovice stehien, akoby som si ju od niekoho požičala. Možno nie presne, ale na tom nezáleží. Matej, jemu by patriť mohla. Áno, ale nie je to tak, asi ženská intuícia. Jemná látka niečo zahaľuje i odkrýva, presne tak to mám rada. Ja rozhodnem, ukážem, ukryjem.

Kráčam, vychutnávam si každý krok, moje chodidlo, od prstov až po pätu. Dotýkam sa podlahy, tvarujem nohu a kladiem ju znovu naspäť. Krásne, ako modelka predvádzajúca sa na móle. Obecenstvo, žiadne nemám, ale nechýba mi. Vlastne, akoby som bola v sále plnej jasajúcich ľudí, aplauz pre mňa.

Košeľa, je taká hebká, akoby ani nebola. Len opatrne sa dotýka môjho tela na rozličných miestach. Áno, prsia, o nich hovorím, moje bradavky sú také citlivé. Stačí málo a… Práve vystúpili do popredia, akoby chceli ešte viac, prsníky sa pohojdávajú v rytme pohybu. Som pozorná, vnímam aj minimálne zmeny. Telo ženy je úžasné.

Ešte chvíľu som v hornej časti a potom, dostávam sa nižšie. Jednoducho zostupujem. Zadok pevný, dobre tvarovaný, čipkované nohavičky čiernej farby. Luxusný kúsok v mojom šatníku. Ďalšie dva kroky a zbadám ho, je to on, môj princ. Matej stojaci oproti mne. Hľadí na mňa, cítim sa tak zvláštne, poznám ten pocit, moje telo zaplavuje vášeň. Všetko je len na začiatku, naše pery sa stretli. Bozkáva ma, dotýka sa mojej pokožky, medzi nami je už len košeľa. Jemná, hodvábna.

Tag:

Farby, 2. časť

18.07.2024

Strach. Krátke slovo z niekoľkých písmen. Prežívam ho. Hrozné, do uší sa mi tlačia zvuky. Všakovaké, niektoré pôsobia tupo, iné nie. Obávam sa, najviac tých, ktoré sa približujú, sú stále a stále bližšie pri mne. Bojím sa, takmer sa trasiem. Potrebujem byť odvážna, čosi zistiť, ležať tu len tak a čakať, to určite nie. Nemôžem, odkedy som tu, [...]

Farby

01.07.2024

Únava, pomaličky prichádza. Dokonca je už tu. Cítim ju, začína sa mi rozlievať po tele, možno je to čosi ako kontrastná látka v lekárskej praxi. Možno pri magnetickej rezonancii či CT vyšetrení. Moja predstavivosť funguje na plné obrátky. Vidím ju, je farebná. Modrá je dobrá, pozdáva sa mi. Akoby to nemohlo byť inak. Vlastne, všetko je možné, aj červená by [...]

Poradie

16.06.2024

Hodinky, hľadím na ne a telom mi prejde nespokojnosť. Hm, nevyvíja sa to vôbec dobre, už teraz som v sklze. Ani mobilný telefón mi nedá pokoj. Lívia, večne aktívna, posiela mi správu, akoby nemohla vydržať. „Som mimo, ohlásim sa,“ píšem. Nech pochopí konečne, na svete nie je len ona a tie jej výmysly. Nedá pokoja, z kabelky sa ozve zvuk. Ďalšia správa. Nechcem [...]

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?

Matúš Šutaj Eštok

Ministri avizujú zlepšenie podmienok pre príslušníkov ozbrojených zborov

25.07.2024 17:32, aktualizované: 18:31

Avizovaný je aj návrh na zavedenie stabilizačného a náborového príspevku vo výške 5000 eur.

Elon Musk, Trump

Trump: Musk mi nikdy nepovedal o úmysle darovať 45 miliónov na kampaň

25.07.2024 17:17

S elektrickými autami pre všetkých nesúhlasím, povedal tiež republikánsky kandidát na prezidenta USA.