Založ si blog

Košeľa

Prechádzam sa po izbe, moje telo zahaľuje len košeľa. Je dlhá, siaha mi do polovice stehien, akoby som si ju od niekoho požičala. Možno nie presne, ale na tom nezáleží. Matej, jemu by patriť mohla. Áno, ale nie je to tak, asi ženská intuícia. Jemná látka niečo zahaľuje i odkrýva, presne tak to mám rada. Ja rozhodnem, ukážem, ukryjem.

Kráčam, vychutnávam si každý krok, moje chodidlo, od prstov až po pätu. Dotýkam sa podlahy, tvarujem nohu a kladiem ju znovu naspäť. Krásne, ako modelka predvádzajúca sa na móle. Obecenstvo, žiadne nemám, ale nechýba mi. Vlastne, akoby som bola v sále plnej jasajúcich ľudí, aplauz pre mňa.

Košeľa, je taká hebká, akoby ani nebola. Len opatrne sa dotýka môjho tela na rozličných miestach. Áno, prsia, o nich hovorím, moje bradavky sú také citlivé. Stačí málo a… Práve vystúpili do popredia, akoby chceli ešte viac, prsníky sa pohojdávajú v rytme pohybu. Som pozorná, vnímam aj minimálne zmeny. Telo ženy je úžasné.

Ešte chvíľu som v hornej časti a potom, dostávam sa nižšie. Jednoducho zostupujem. Zadok pevný, dobre tvarovaný, čipkované nohavičky čiernej farby. Luxusný kúsok v mojom šatníku. Ďalšie dva kroky a zbadám ho, je to on, môj princ. Matej stojaci oproti mne. Hľadí na mňa, cítim sa tak zvláštne, poznám ten pocit, moje telo zaplavuje vášeň. Všetko je len na začiatku, naše pery sa stretli. Bozkáva ma, dotýka sa mojej pokožky, medzi nami je už len košeľa. Jemná, hodvábna.

Tag:

Vietor

17.02.2024

Deň či noc, neviem, akoby som ani nevedela čo so mnou je. Nevnímam, možno len… Aspoň svetlo, možno jeden jediný záblesk, hneď by som vedela. Tie oči, vyvíjam tlak, chcem si odlepiť viečka. Nič, dnes to jednoducho nefunguje. Nedokážem to napriek sústredeniu. Robím preto maximum. „Rob si čo chceš!“ Počujem hlas, akoby sa mi niekto vysmieval. Som ticho, [...]

Polievka

07.02.2024

Pohľad na hodiny, len taký rýchly, aj ten však hovorí za veľa. Zostáva mi ešte čosi, veľa toho však nie je. Mala som to vypočítané a teraz toto. Teória a prax, začína to byť zložité. „Gabika, chce ťa vidieť Rišo.“ Diana, jej hlas prišiel až ku mne, akoby sa odrážal od stien chodby. „Hm, práve teraz sa mi to nehodí,“ vysúkam zo seba. Na odpoveď [...]

Stav

21.01.2024

Slnko sa ešte neprebudilo, okolo mňa tma. Hustá, čierna, možno by sa dala aj nožom krájať. Moja profesorka, ona to tak hovorievala. Zrak neklame, tento pocit sa ma zmocnil okamžite po prebudení. Ťahám perinu vyššie, k telu sa mi dostal chlad. Odkopala som sa, toto sa mi stáva. Z času na čas. Privieram oči a chcem myslieť na niečo pekné. Všade okolo mňa je svetlo a ľudia, [...]

Hlasovací preukaz

Elektronicky možno o hlasovací preukaz požiadať už len do pondelka

02.03.2024 10:35

S hlasovacím preukazom môže volič hlasovať kdekoľvek na Slovensku. V jednej žiadosti sa dá už teraz požiadať o preukaz aj pre druhé kolo.

orbán

Orbán: Trumpovo znovuzvolenie je jediná vážna šanca na ukončenie vojny na Ukrajine

02.03.2024 09:52

Predseda maďarskej vlády tiež naznačil, že znovuzvolenie Trumpa by mohlo pomôcť skončiť konflikt v Pásme Gazy.

Virtuálne voľby 2024

Virtuálne prezidentské voľby Pravdy: Kto by sa podľa vás mal stať novou hlavou štátu?

02.03.2024 09:00

Už o niekoľko dní si Slovenky a Slováci budú vyberať nového prezidenta. Vy tak môžete urobiť už teraz vo virtuálnych voľbách Pravdy.

protest, ušp

Hrabko: Boj o budúcnosť špeciálnej prokuratúry sa skončil, vyhral ho Fico

02.03.2024 07:30

Opozičné strany sa podľa publicistu snažia prezentovať pozastavenie účinnosti časti novely ako úspech najmä preto, aby ich voličom dávali zmysel protesty na námestiach.