Založ si blog

Chlad

Som v posteli, na tele cítim chlad posteľnej plachty. Materiál, prebehne mi hlavou a nechávam to tak. Nechce sa mi, premýšľať a trápiť sa s nejakou látkou, nech je akákoľvek, poslúži mi. Len to ma zaujíma. Pohodlie, aby som sa dobre cítila.

 

Niekoľkokrát prechádzam rukou po plachte a užívam si tento dotyk. Jemný, mierne studený. Vyhovuje mi, v tomto počasí určite, tento týždeň sa poriadne oteplilo. Horúčava,  bŕŕŕ, keď si spomeniem. Nemám ju rada, vysoké teploty neznášam. Ležím na chrbte, ľahučká košieľka sa mi lepí na telo. Zhlboka sa nadýchnem a…

 

Vypustím vzduch zo svojich pľúc priamo do výstrihu. Cítim ho, dotýka sa ma na citlivých miestach. Pre mňa nepoznané, akoby som to nikdy nezažila, možno vzrušujúce. Trochu, asi takto to môžem povedať. Neklamem, nemám dôvod. Ešte aj jemnučké chĺpky na mojich prsníkoch reagujú. Zvláštne, pre mňa určite. Nebránim sa, možno je za tým niečo viac.

 

Hm, viečka sa mi samovoľne privreli. Možno by som aj zaspala, ale nejde to. Cítim dotyk na tvári. Možno aj jeho dych, akoby sa odrážal od mojej tváre. Vysoký, svalnatý muž. Nerobím nič, čakám, je to zvláštne. A potom, pootočím svoju tvár, chcem vidieť do tej jeho.

 

Nebude z toho nič, táto epizóda sa nevydarila. Jeho veľké dlane, cítim ich, sú teplé a jemné. Hladkajú moju tvár, pobehujú po nej. A tie pery. Dotýkajú sa mojich, je to také náruživé. Odovzdávam sa do jeho moci bez toho, aby som ho videla. Nechcem, aby prestal, moje vzrušenie narastá.

 

Košieľka je preč, zrejme kdesi na podlahe, strácam sa v jeho dlaniach kĺžucich sa po mojich bokoch. Moje bradavky sú pripravené, tie jeho dotyky… Postupne sa mu oddávam stále viac. Strácam nad tým kontrolu. Realita či sen? Neviem, prerušenie neprichádza do úvahy. Neberiem.

Tag:

Farby, 2. časť

18.07.2024

Strach. Krátke slovo z niekoľkých písmen. Prežívam ho. Hrozné, do uší sa mi tlačia zvuky. Všakovaké, niektoré pôsobia tupo, iné nie. Obávam sa, najviac tých, ktoré sa približujú, sú stále a stále bližšie pri mne. Bojím sa, takmer sa trasiem. Potrebujem byť odvážna, čosi zistiť, ležať tu len tak a čakať, to určite nie. Nemôžem, odkedy som tu, [...]

Farby

01.07.2024

Únava, pomaličky prichádza. Dokonca je už tu. Cítim ju, začína sa mi rozlievať po tele, možno je to čosi ako kontrastná látka v lekárskej praxi. Možno pri magnetickej rezonancii či CT vyšetrení. Moja predstavivosť funguje na plné obrátky. Vidím ju, je farebná. Modrá je dobrá, pozdáva sa mi. Akoby to nemohlo byť inak. Vlastne, všetko je možné, aj červená by [...]

Poradie

16.06.2024

Hodinky, hľadím na ne a telom mi prejde nespokojnosť. Hm, nevyvíja sa to vôbec dobre, už teraz som v sklze. Ani mobilný telefón mi nedá pokoj. Lívia, večne aktívna, posiela mi správu, akoby nemohla vydržať. „Som mimo, ohlásim sa,“ píšem. Nech pochopí konečne, na svete nie je len ona a tie jej výmysly. Nedá pokoja, z kabelky sa ozve zvuk. Ďalšia správa. Nechcem [...]

Haiti

Pri pobreží Haiti zahynulo pri požiari lode s migrantmi najmenej 40 ľudí

19.07.2024 17:25

Ďalšie osoby utrpeli zranenie. Na lodi cestovalo vyše 80 ľudí.

izrael

Medzinárodný súdny dvor: Okupácia palestínskych území Izraelom je de facto anexiou a porušením práva

19.07.2024 16:28

Súd pokračujúcu prítomnosť Izraela na palestínskych územiach označil za nelegálnu.

ele

VIDEO: Polícia hľadá muža, ktorý v Bratislave obchytkáva ženy. Podobný vyčíňa aj v Košiciach

19.07.2024 15:50

Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na fotografiách a videu môžu občania oznámiť polícii.

mníšek, gelnica, podvod

Poškodený dôchodca sa bojí prepustených podvodníkov a nechce sa vrátiť domov. Aj keď ich opäť uväznili

19.07.2024 15:20

Bojí sa vrátiť domov, pretože už nikomu neverí. Ušiel. Doslova utiekol, opísal kamarát a sused stav podvedeného dôchodcu.