Založ si blog

Zrkadlo

Noviny, je ich tu celá kopa, ani si nevšimla, že tak narástla. Nuž, jeden deň za druhým, akosi to pribúda, manžel si bez nich nevie predstaviť deň. Tlačená podoba, to je jeho. Asi zvyk, po toľkých rokoch sa ani nečuduje.

Rukou načrie do spodnej časti. Aby mu nechýbali, občas z nich vyhľadáva a raz sa jej podarilo. Vzala presne tie, ktoré potreboval. Pritrafí sa, skonštatuje a rýchlym pohľadom prebehne dvojstranu z jednej i druhej strany. Akoby ich kontrolovala. Ale nie, skôr zvedavosť, možno nejaké zaujímavosti, občas ju niečo zaujme. Nie všetko starne spolu s dátumom, sú veci, ktoré sú zaujímavé stále. A presne tie mala na mysli.

Jéj, jej obľúbená herečka, ako dlho ju nevidela, asi čoskoro siahne po niečom osvedčenom. Televízia to nebude, tam sa toho veľa pre ňu nenájde. A tie reklamy, celý deň pri nich sedieť nebude. Odmieta, dôvody časové a možno aj iné. Ale teraz, už by sa mala venovať práci. Berie vyhliadnuté noviny, poriadne ich pokrčí v rukách. Čítať ich už nebude a takto sa to naučila doma. Dobre pokrčiť a môže sa začať.

Zrkadlo, veľké, okrúhle. Stojí pred ním s pripravenými novinami. Postriekať prostriedkom a potom noviny, toto je jej postup. A výsledok? Pozerá priamo pred seba, nádhera, žiadne šmuhy nevidí. Stojí, akoby sa kochala svojou prácou. Možno, lenže jej myseľ teraz zamestnáva niečo iné. Obzerá sa, hľadí na seba kritickým okom. Výška, tento parameter by ešte ušiel, nepatrí k najnižším a podpätky, tie to ešte zlepšia. Skutočný vynález, ona ich miluje. Tam hore, cíti sa tam lepšie a keby len to, ešte je aj sexy. A mužské oko to veru ocení.

Tvár, dekolt a postupne nižšie, rukou prechádza po svojom zadku. Spraví to dvakrát a mierne sa pootočí. Kritický pohľad, príliš veľký. Odrazu  hlas, vletí jej priamo do uší. „Pekný je, mne sa páči.“ Telom jej mykne, akoby ju pri niečom pristihli, manžela ešte nečakala, mal prísť neskôr. „A čo ty tu?“ pýta sa s prekvapením v hlase a pozrie na pokrčené noviny na podlahe. Odpoveď žiadna, len mužské ruky sa dotýkajú jej tela, zadok nevynímajúc. Jemne, ale nástojčivo. Ani ona neváha, natiahne  sa k jeho perám. Páči sa jej to, asi ju presvedčil, jednoducho mužské oko.

Tag:

Raňajky

25.02.2023

Ráno. Ústa sa mi otvárajú samé od seba, spal by som. Krásny pocit, chce sa mi zvaliť na nadýchaný vankúš, privrieť oči a nechať sa unášať na vlnách spánku. Ako doteraz, lenže ten protivník… Budík, chcem ho zobrať do prstov, poriadne stisnúť, až by sa rozpadol na kúsky. Na drobné kúsky, páčilo by sa mi to, už nikdy by zo seba nevydal ani hlások, nevytrhol ma [...]

Plavec

05.02.2023

Dnes je taký deň. Matka, aj tá príde, len nie tá moja. Milanova. „Ahoj, miláčik, nezabudni na mamu,“ lúči sa so mnou. „A božtek nebude?“ pýtam sa a smerujem k nemu svoj pohľad. Zatiaľ bez slov, dočkám sa o chvíľu. Skláňa sa ku mne a vtiera sa mi do priazne. Netrvá dlho, bozkáva ma na ústa. Je taký, nechce prestať. Moje oči, privieram ich, nikdy sa na neho [...]

Krok

17.01.2023

Dnes je zvláštny deň, pomyslím si. Hm, ani nie, sme uprostred týždňa a táto streda nie je ničím výnimočná. Teda, pre niekoho možno, pre mňa nie. Alebo aj, už mesiac sa pohybujem v tomto priestore. Práve som si spomenula, začínam počítať, ale sedí to. Celkom presne. Štyri týždne, dá sa to vyjadriť aj takto. Jemne sformujem ústa do úsmevu, pokračujem [...]

Trump

Skončí pre peniaze pornoherečke Trump za mrežami?

22.03.2023 17:12

Donaldovi Trumpovi sa môže takpovediac podariť to, čo ešte žiadny exprezident USA nedokázal. Ani jeden z nich po odchode z Bieleho domu neskončil za mrežami.

Russia Daily Life

Rusko posilňuje protiraketovú obrany Moskvy a Kurilských ostrovov

22.03.2023 17:00

Ruský minister obrany Šojgu oznámil rozmiestnenie pobrežných protiraketových systémov na jednom z Kurilských ostrovov.

Žilinka

Šeliga chce disciplinárne stíhať Žilinku. Doručil prezidentke podnet

22.03.2023 16:59

Detaily o konkrétnych skutkoch, za ktoré by mal byť Žilinka stíhaný, zatiaľ zverejňovať nebude.

Švédsko vstup NATO

Švédsky parlament schválil legislatívu na vstup do NATO

22.03.2023 16:52

Švédsko a Fínsko požiadali o členstvo v NATO spoločne vlani v máji v súvislosti s ruskou inváziou na Ukrajinu.

Darina Matichová

Štatistiky blogu

Počet článkov: 141
Celková čítanosť: 215567x
Priemerná čítanosť článkov: 1529x

Autor blogu

Kategórie